Zaawansowanie prac – październik 2021

W minionych dniach prowadzone były prace przy układaniu mas bitumicznych w ciągu Al. Wojska Polskiego. W najbliższy piątek, częściowo zostanie udrożniona dla ruchu al. Wojska Polskiego w rejonie prowadzonej inwestycji.

W piątek 15 października br. w ciągu dnia, wykonawca udrożni częściowo przejazd al. Wojska Polskiego. W kierunku do Centrum dostępne będą dwa pasy ruchu. Z uwagi na to, że w dalszym ciągu prowadzone będą roboty drogowe, należy spodziewać się utrudnień w ruchu i zmian zachodzących w sposób dynamiczny w obszarze obiektu i ciągu al. Wojska Polskiego. Jezdnia w kierunku do Głębokiego może być zawężana do jednego pasa ruchu. Z ruchu w dalszym ciągu będą wyłączone relacje z ul. Traugutta i Zaleskiego. Powrotu autobusu linii 67 na ciąg ul. Traugutta należy się spodziewać w okresie przed dniem Wszystkich Świętych.

Na terenie inwestycji w minionych dniach prowadzone były m.in. prace brukarskie na parkingu przy ul. Jasienicy, prace w obrębie wiaduktów (wykonywana była prefabrykacja konstrukcji stalowych balustrad murów oporowych i schodów), roboty kanalizacyjne w ciągu obwodnicy i jednej z łącznic. W ramach zagospodarowania terenu wykonywano nasadzenia zieleni przy al. Wojska Polskiego i Fałata.

{gallery }lekno/202110{/gallery}

Źródło: www.szczecin.eu